Dövme çalışmalarımızı incelemek için tıklayın => Ankara Dövme

2 Aralık 2016 Cuma

Piercing Ankara Kızılay

Piercin, son zamanlarda bir gelenek haline gelmiş, özellikle kadınların vazgeçemedikleri bir görünüm objesi haline geldi. Özellikle yüz çevresine uygulanan piercing’ler dikkatli olunmadı halinde büyük tehlikelerin habercisi olabilmektedir.

Bu tehlikelerden kısaca bahsetmek gerekir ise; steril olmayan iğnelerle yapılan piercing’ler, yüz bölgesi başta olmak üzere tüm vücut üzerinde kalıcı hasarlara sebep olabilmektedir. Diğer bir dikkat edilmesi gereken husus ise kullanılacak piercing’in madde türüdür. Kalitesiz maddelerden yapılan ürünler kısa zaman içerisinden siz fark etmeden pas tutabilir, piercing yapılan bölgenin mikrop kapmasına neden olabilir.

Ankara içerisinde güvenilir olarak piercing yaptırılacak mekanların sayısı çok azdır. Bu mekanlar, dövme stüdyoları içerisinde profesyonel ekip, steril teçhizat, piercing sonrası bakımların tamamını profesyonel olarak müşterilerine sağlamaktadır.

Bunlar arasında yer alan Ranez Tattoo, uzman ekibi, nitelikli teçhizatı ile Ankara halkına Kızılay içerisinde hizmet etmenin gururunu yaşamaktadır. Bugüne kadar binlerce müşteriden alınan olumlu yorumlar, şirketin başarısını kanıtlamada en önemli etken olarak gösterilmektedir. Sizlerde Ranez Tattoo ile tanışmak istiyorsanız Kızılay’da yer alan stüdyoyu ziyaret edebilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder