Dövme çalışmalarımızı incelemek için tıklayın => Ankara Dövme

2 Aralık 2016 Cuma

Dövme Fiyatları Ankara Kızılay

Türkiye’nin her bölgesinde dövme fiyatlarında büyük farklılıklar bulunmaktadır. Sahil kesimde bulunan şehirlerde turizm nedeni ile yüksek bedelle tutulan stüdyolar, yaptırılacak dövmelere büyük oranda yansımaktadır. Anadolu kesimlerinde ise, dövmenin yaygın olmaması nedeni ile tekel durumunda bulunan stüdyolar, durumları aleyhlerine çevirmek adına yüksek bedeller yine talep etmektedirler. Büyük şehirlerde ise durum tam tersinedir. Birçok dövme stüdyosunun yan yana, cadde cadde yer alması, fiyatları oldukça aşağıya çekmektedir.

Alanında uzman, profesyonel yeteneklere sahip dövme ustaları asla rekabete girmeyerek kendi emeklerinin karşılığını kendileri belirlemektedirler. İstanbul’un dışında Ankara’da en popüler mekanlar Kızılay’da yer almaktadır.

Kızılay’da bilindiği üzere yüzlerce stüdyo yer almakta ve her gün birkaç adet yeni stüdyo açılmakta. İnsanlar hangi stüdyonun iyi, hangi stüdyonun dövme fiyatları ucuz tahmin etmek oldukça zordur. Sizler için yaptığımız araştırma sonucunda en uygun ve en güvenilir stüdyonun Ranez Tattoo olduğuna karar verdik. Dövme fiyatları için iletişim adreslerini kullanabilir, mobil destek alabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder