Dövme çalışmalarımızı incelemek için tıklayın => Ankara Dövme

2 Aralık 2016 Cuma

Ankarada Dövme Fiyatları

Dövme konusunda dikkat edilmesi gereken hususları daha önce birkaç yazımızda dile getirdik. Bu yazımızda ise Ankara içerisinde dövme konusunda profesyonel stüdyoların dövmeler konusunda verdikleri fiyat çizelgeleridir.

Dövmeler, bilindiği üzere renk oranına, boyutuna, şekline, yazı tipine göre farklı kategoriler içerisinde yer almakta ve her kategori kendi içerisinde ücretlendirilmektedir.

Dövme yapımında kullanılan iğneler ve boyalar maalesef ülkemizde bulunmamaktadır. Profesyonel stüdyolar, gerçek boyaları yurt dışından ithal etmeleri nedeni ile yapılan dövmelerin masrafları da bir hayli yüksek çıkmaktadır. Birçok stüdyo, masraftan kaçmak adına sahte boyalar kullanmaktadır. Bu boyalar ile yapılan dövmeler kısa süre içerisinde şeklini kaybederek farklı görünümlere girmektedir.

Dövme piyasası içerisinde sabit bir fiyat yoktur. Bu nedenle okuyucularımıza sabit bir fiyat söyleyemiyoruz. Kişiler, belirledikleri döve taslaklarını Ranez Tattoo’nun profesyonel dövme stüdyosuna getirdikleri takdirde en uygun fiyat ile kaliteli bir hizmet alabileceklerini söyleyebiliriz. Ranez Tattoo, Kızılay içerisinde yer almaktadır. Adreslerimiz bölümünden tam olarak yerini öğrenebilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder