Dövme çalışmalarımızı incelemek için tıklayın => Ankara Dövme

2 Aralık 2016 Cuma

Ankara Tunalı Piercing

Piercing, son zaman gençleri arasında oldukça popüler hale gelen, hem kadınlarda, hem de erkeklerde sıklıkla görmeye alışık olduğumuz bir takı görünümü haline geldi.

Neredeyse sokakta gördüğümüz insanların birçoğunda bulunan piercing’ler hakkında kısa bilgiler vermeye çalışacağız.

Son zamanlarda sokaklarda dahi yapılan bu işlem, kişilerin dudak, burun, kaş ve göbek bölgelerinin delinmesi ile yapılmaktadır. Steril olmayan ortamlarda yapılan delim işlemleri, kişilere büyük tehlikelerin kapısı açılmaktadır.

Piercing işlemlerinde kullanılan iğneler, delim işlemlerinden 2 saat öncesinden steril edilmeye başlanır, 300 derecelik fırında 45 dakikalık bir ısıtılmanın ardından soğuması durumunda kişilere uygulanmaktadır. Piercing işlemleri bittikten sonra yine aynı şekilde iğneler fırına atılarak 20 dk süre ile 180 derece ısıtılarak steril edilmektedir.

Tunalı bölgesinde bulunan kişilerin dövme konusunda yaşadıkları sıkıntılardan bahsetmiş, en güvenilir adres ile nasıl dövme yaptırabileceklerini anlatmıştık. Bu yazımızda da Tunalı bölgesinde yaşayanların en sağlı bir şekilde nasıl piercing yaptıracaklarından bahsedeceğiz.

Ranez Tattoo, dövme konusundaki uzmanlığının aynısını piercing hizmetinde de göstermektedir. Detayları iletişim sayfasında görebilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder