Dövme çalışmalarımızı incelemek için tıklayın => Ankara Dövme

2 Aralık 2016 Cuma

Ankara Tattoo Tunalı

Tunalı bölgesinde yaşayanlar için dövme, piercing noktaları hakkında bilgileri birkaç yazımız ötesinde paylaşmış, bu konu ile ilgili gerek iletişim kanalları aracılığı, gerek ise mailler aracılığı ile birkaç sıkıntıların olduğunu edindik. Tunalı’da kendilerine uygun, profesyonel dövme stüdyoları bulmakta zorluk çeken kişiler için alternatif yerler önerisinde bulunmaya devam ediyoruz.

Tunalı dışarısında birçok merkezde bulunan dövme stüdyoları, insanların keşifleri dışında kalıyor. Bizler, dövme yaptırmak isteyen kişilere güvenilir, sağlıklı stüdyolar sunmak adına araştırmalar yapıyor, en doğru tercin hangisi olması adına çalışmalar yapmaya devam ediyoruz.

Tunalı içerisinde dövme stüdyosu bulamayanların adresi Kızılay olmalıdır. Kızılay içerisinde yer alan dövme stüdyoları arasında belirlenen şartları sunan birkaç stüdyo vardır. Bunlar arasında yer alan Ranez Tattoo, yukarıda belirtilen şartların tamamını yerine getiren, bir stüdyo konumundadır.

Stüdyomuz, gerekli denetimlerden geçerek gerekli tüm belgeleri alabilmiş birkaç stüdyo arasında yer almaktadır. Detaylı bilgi almak isteyen kişiler daima bizimle iletişime geçebilir, dövme konusunda her türlü sorunun cevabını alabilirler.

0 yorum:

Yorum Gönder