Dövme çalışmalarımızı incelemek için tıklayın => Ankara Dövme

2 Aralık 2016 Cuma

Ankara Tattoo Bahçelievler 7. Cadde

Ankara’nın en gözde, en canlı bölgeleri arasında yer alan Bahçeli 7. Cadde bölgesi, genellikle öğrenci kesimin ve gelir durumu bir hayli yüksek olan kişilerin yaşamını sürdürdüğü bir semttir. Bölgede yaşayan kişiler genel olarak tüm ihtiyaçlarını Bahçeli bölgesinde gidermektedirler. Dövme gibi bazı konularda ise Bahçeli’nin tam yeterli olup olmaması ise kişiden kişiye göre değişmektedir.

Bahçeli bölgesinde özellikle 7.cadde olarak adlandırılan gece hayatının hareketli geçtiği yerlerde kişiler dış görünümlerine özellikle dikkat etmek durumunda hissedebilirler. Profesyonel stüdyoların yetersizliği ve azlığı kişileri Bahçeli bölgesinin dışında bir yer aramaya içerisine girmektedir.

Bahçeli 7.cadde bölgesinde yaşayan kişiler için dövme konusunda en güvenilir ve en iyi hizmet Kızılay’da bulunabilmektedir. Kızılay, dövme konusunda başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye’nin kalbi olarak görülmektedir. İçerisinde bulundurduğu yüzlerce stüdyo ile her kesime uygun mekanlar bulunmaktadır. Ranez Tattoo, bunlar arasında kendisini ön plana çıkaran, steril ve hijyenik bir stüdyodur. Stüdyomuz, her türlü denetimden geçmiş, yeterlilik belgesi alan nadir mekanlar arasında yer almaktadır.

0 yorum:

Yorum Gönder