Dövme çalışmalarımızı incelemek için tıklayın => Ankara Dövme

2 Aralık 2016 Cuma

Ankara Piercing Yerleri

Piercing, kişilerin vücutlarının belirli bölgelerinde açılan delikler ile yapılan bir dış görünüş işlemidir. Piercingler, acılı işlemler gibi görünen, genel olarak kişilerin burun, dudak, kaş, göbek, bölgelerine yapılmaktadır. Bu işlemleri yalnızca profesyonel yerler de yapılması durumunda başarılı sonuçlar doğrulmasına olanak sağlanmaktadır.

Başarılı, hijyenik, steril olmayan mekanlarda yapılan piercing işlemlerinde büyük sağlık sorunları meydana gelebilmektedir. En ufak bir bakteri, mikrop kişilerin ölümleri ile sonuçlanabilmektedir.
Piercing yaptırmadan önce kişilerin ince eleyip sık dokumaları gerekmektedir. Merdiven altı, sokak içlerinde bulunan mekanlar yerine profesyonel ekiplerden oluşan profesyonel mekanlar tercih edilmelidir.

Piercing uygulamasında önemli olan en büyük etken iğnenin kullanım durumudur. Başkası üzerinde kullanılan iğne eğer dezenfekte edilmeden direk sizlerin üzerinde kullanılacaksa bunu kesinlikle red etmeniz gerekmektedir. Profesyonel merkezler, iğneleri yüksek derece fırınlarda belirli sürelerde ısıtmakta ve bu ısı ile dezenfekte etmektedir.

Ranez Tatto, profesyonel dövme merkezi ile başta dövme olmak üzere piercing hizmetini de başarı bir şekilde yürütmektedir. Piercing hizmeti için ayrı bir mesaj atmanız gerektiğini söyleyebiliriz.

0 yorum:

Yorum Gönder