Dövme çalışmalarımızı incelemek için tıklayın => Ankara Dövme

2 Aralık 2016 Cuma

Ankara Kızılayda Dövme Yapan Yerler

Ankara Kızılay içerisinde birçok noktada dövme yapan stüdyolar mevcuttur. Bir gün Kızılay içerisinde sokaklarda gezme fırsatı bulursanız, gireceğiniz her sokakta göreceğiniz her 3 4 mağazadan 1 tanesinin dövme stüdyolarından oluştuğunu göreceksiniz.

Her geçen sayıları artan bu stüdyolar talep görmekte, birçok müşteriye aynı anda hizmet verme çabası içerisine girdikleri görülmektedir. Stüdyoların denetimleri sağlanıyor mu orası meçhuldür.

Kızılay içerisinde yalnızca belirli stüdyoların haftalık/aylık denetimleri yapılmaktadır. Bu denetimlerde stüdyonun temizliği, dövme araçları ve kullanılan iğnelerin sterillik durumları, boyaların kalite durumları incelenmektedir. Kendilerine güvenen stüdyolar bunları genellikle müşterilerinin yanında yapmakta ve şeffaf görünümlerini daima yansıtma prensiplerine sahiptirler.

Dövme konusunda profesyonel olarak işlem yapabilen onlarca stüdyo yazabiliriz. Kelime kalabalığı yapmamak adına sizler için bir adet stüdyodan bahsetmek istiyoruz. Ranez Tattoo, yılların vermiş olduğu birikimi en iyi şekilde müşterilerine yansıtan, şeffaf ve hesap verebilirlik açısından en hijyenik stüdyolar arasında yer almaktadır. Kızılay’da yer alan stüdyoyu her an ziyaret edebilir, dövme konusunda sohbetlere katılabilirsiniz.


0 yorum:

Yorum Gönder