Dövme çalışmalarımızı incelemek için tıklayın => Ankara Dövme

2 Aralık 2016 Cuma

Ankara Kızılay Dövme Stüdyoları

Daha önce yazdığımız yazılarda Ankara Kızılay içerisinde birçok profesyonel dövme stüdyolarını hakkında bilgiler vermiş, dikkat edilmesi gereken noktalar üzerinde uzun uzadıya konuştuk. Şimdi ise işin biraz daha detayına girerek Ankara Kızılay’da bulunan dövme stüdyolarından bahsedeceğiz.
Kızılay içerisinde bilindiği üzere onlarca, yüzlerce dövme stüdyosu bulunmakta. Bunlardan bir kısmı yerli müşterilere hitap ettiği gibi bazıları ise yalnızca yabancı müşterilere hizmet etmektedir. Yerli ile yabancı müşterilere hizmet eden stüdyolar arasında tahmin edilebileceği gibi irili ufaklı bir fiyat farkı bulunmaktadır.

Dövme stüdyolarının kalitesi günümüzde müşteri potansiyeli ile nitelendiriliyor. Bu çok saçma bir derecelendirmedir. Fiyat açısından düşük bütçeler ile dövme yapan stüdyolar çok tercih edildiği gibi hijyen açısından oldukça berbat şartlar altında dövmeler yapılmaktadır. Kullanılan iğneler, steril edilmeden hemen bir başka müşteri üzerinde çoğu zaman kullanılmaktadır. Bizler bu açıdan Anara Kızılay dövme stüdyoları arasında kendi farkını gösteren Ranez Tattoo’nun farkını sizlere anlatmak isteriz.

Ranez Tattoo, Kızılay içerisinde yer alan, stüdyo açısından tescillendirilmiş, rezervasyon usulü ile çalışan bir stüdyodur.

0 yorum:

Yorum Gönder