Dövme çalışmalarımızı incelemek için tıklayın => Ankara Dövme

2 Aralık 2016 Cuma

Ankara Dövmeci Tavsiye

Daha önce dövme konusunda birçok yazı yayınladık. Dövme yaptırılmadan önce, yaptırıldıktan sonra dikkat edilmesi gereken hususlar, dövme yaptırılacak stüdyonun şartların ne olmasına kadar birçok husus hakkında bilgilerden kısada olsa bahsetmeye çalıştık. Birçok kişi yazdığımız yazıların ardından Ankara içi dövme yapan stüdyolar hakkında tavsiye istediklerini belirttiler. Bizlerde bu yazımızda Ankara içerisinde aktif olarak faaliyetlerde bulunan dövmecilerden bir kısmını tavsiye edeceğiz.

Ankara içerisindeki tüm dövme stüdyolarının şartlarını, durumlarını incelemek zor. Bizlerde edindiğimiz bilgiler, gördüklerimiz doğrultusunda birkaç stüdyonun durumundan bahsedeceğiz. Şartları bakımından, ekibi bakımından, sağlık koşulları bakımından en uygun dövmeci şuan Ranez Tattoo olarak görülmektedir.

Ranez Tattoo, Kızılay içersinde herkes tarafından tanınan, güvenilen bir dövme stüdyosudur. Gün içerisinde sayısız misafirin ve müşterinin yer aldığı stüdyo, dövme hizmetlerini genel olarak rezervasyon usulü ile yürütmektedir. Eğer dövme yaptırma gibi bir düşünceniz var ise biz bu yazımızda sizlere bir tavsiye olarak Ranez Tattoo’yu önermekteyiz. Detaylı bilgi için Ranez Tattoo iletişim bilgilerine adreslerimiz kısmından bakabilirsiniz.

1 yorum:

  1. I'm gone to convey my little brother, that he should also visit this webpage on regular basis to take updated from newest news. paypal credit login

    YanıtlaSil