Dövme çalışmalarımızı incelemek için tıklayın => Ankara Dövme

2 Aralık 2016 Cuma

Ankara Dövme Kızılay

Dövme konusunda birçok kişi aceleci davranmaktadır. İlk gördüğü stüdyoda aklına gelen bir objeyi dövme olarak yaptırmak isteyen kişiler ilerleyen zamanlarda büyük hüsranlarla karşılaşabiliyorlar. Dövme denilen olay, iyi düşünülmesi gerekilen bir olaydır. İleride sildiririm mantığı ile yaptırılan dövmeler sonucunda bugün birçok kişi cilt kanseri ile karşı karşıya kalabildiğini hatırlatmak isteriz.

Dövme sildirmek tahmin edildiğinden daha zor bir süreçtir. Masrafı, tedavi süresi ve acısı fazla olan bu işlem hakkında daha sonra yazacağımız yazıda bilgileri şuan kısa tutmak istiyoruz. Anlatmak istediğimiz asıl olay; her ne şekilde olursa olsun dövmenizi yaptırmadan önce stüdyoyu önceden bir gezin, kullanılan malzemelerin kalitesini, hijyenliği araştırın, sonra karar verin.

Bu konuda müşterilerine her türlü olanağı sağlayan Ranez Tattoo, istenildiği taktirde müşterilerine stüdyolarını gezdirmekte, ortam şartları ve kullanılan malzemeleri şeffaf bir şekilde temiz olduğunu kanıtlamaktadır. Ankara dövme konusunda Kızılay bir numara olduğu gibi Ranez Tattoo’da dövme stüdyoları arasında bir numara olduğunu açıkça belirtmek isteriz.

0 yorum:

Yorum Gönder