Dövme çalışmalarımızı incelemek için tıklayın => Ankara Dövme

2 Aralık 2016 Cuma

Ankara Bahçelievler Dövme Stüdyoları

Bahçelievler, Ankara’nın son zamanda gelişmekte olan nadide ilçeleri arasında yer almaktadır. Bölgenin bir anda gelişimi, nüfus bakımından oldukça fazla bir artışa neden olmuştur. Yaşam merkezleri, caddeler, mağazalar Bahçelievler içerisinde oldukça yaygınlaşmış, birçok ünlü markanın bir araya geldiği caddeler içerisinde dövme stüdyolarını da sıklıkla görüyoruz.

Bahçelievler bölgesinde yaşayan yada bölge içerisinde gezinme fırsatı bulunan kişiler yeni açılan yada açılmakta olan birçok dövme stüdyosu olduğunu göreceklerdir. Yeni açılan stüdyoların genelde malzeme eksiklikleri, steril ortam şartları tam anlamı ile yerinde olmadığından Bahçelievler halkı dövme konusunda tam anlamı ile destek alamayabilirler.

Bölgelerinin dışarısında stüdyo arayışına Bahçelievler sakinleri için bizim bazı önerilerimiz olacaktır. Kızılay’a herhangi bir nedenle gidenler dövme konusunda Kızılay’ın ne kadar yeterli ve gelişmiş olduğunu görecekler. Stüdyolar arasında en dikkat çekenlerden birisi olan Ranez Tattoo, gerek stüdyosu ile, gerekse profesyonel ekibi ile başta Bahçelievler sakinleri olmak üzere tüm Ankara halkına hizmetlerini haftanın her gününde sürdürmeye çalışmaktadır. Stüdyo ile alakalı bilgileri iletişim kanalları aracılığı ile öğrenebilir, birebir görüşmeler sağlayabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder