Dövme çalışmalarımızı incelemek için tıklayın => Ankara Dövme

30 Kasım 2016 Çarşamba

Kalıcı Dövme Fiyatları Ankara

Kalıcı dövmeler, uzmanlık gerektiren, üzerinde özel çalışmaların yapılması gerekilen bir dövme çeşididir. Son zamanlarda gerek 3 boyutlu, gerekse hologram tarzında birçok dövme çeşidi sadece uzman kişilerin ellerinde şekil bulmaktadır.

Dövmelerde belirlenen fiyat aralıklarında uygulanan bazı standartlar bulunmaktadır. Bunlardan birincisi; dövmenin şekil boyutu ve renklendirme derecesidir. Boyut ve renk oranı büyük olan dövmelerin fiyatı bir hayli yüksek çıkmaktadır.  Sadece yazı veya simgelerden oluşan bir diğer kısım dövmeler ise genel olarak her dövme ustası tarafından aynı bedeller ile yaptırılmaktadır.

Kalıcı Dövme Fiyatları Ankara

Ankara’da kalıcı dövme fiyatlarında Tattoo uzmanlarından kaynaklanan durumlardan dolayı uçurumlar olmaktadır.  En kesin ve doğru bilgilere ulaşabileceğiniz bir adres olan Ranez Tattoo, Kızılay içerisinde yer alan en köklü ve en hijyenik stüdyoya sahiptir.


Türkiye’de dövmenin öncüleri arasında yer alan Ranez Tattoo ile hem sağlık koşullarına uygunbir stüdyo içerisinde dövme yaptırabilir, hem de verdiğiniz bedelin karşılığını en iyi şekilde alabilirsiniz. Detaylar için adreslerimiz kısmına tıklamanız yeterlidir.

0 yorum:

Yorum Gönder