Dövme çalışmalarımızı incelemek için tıklayın => Ankara Dövme

29 Kasım 2016 Salı

Geçici Dövme Fiyatları Ankara

Kalıcı dövmenin dini boyutlarını düşünen kişiler genelde geçici dövmelerle ile ilgilenmektedir. Sadece dini boyutu olmasa da birçok kişi gerek yaptıracak dövmenin vücudunda nasıl duracağını önceden denemek amacı ile de geçici dövme yaptırmaktadır. Bu gruba son olarak ise; maddi durumu yerinde olmayan fakat dövme yaptırmak isteyenler için ise yine geçici dövmeler yerinde olmaktadır.

Geçici dövmeler genel olarak kına ile yapılmaktadır. Kınanın vücut üzerindeki etkisi ortalama olarak 15 ile 20 gün arasında sürmektedir. Profesyonel stüdyoya sahip birçok dövme ustası rahatlıkla ile her şekle uygun geçici dövmeyi yapabilmektedir.


Geçici dövmeler hakkında gelen en önemli soru ise fiyatlarından gelmektedir. Her dövme ustası yaptığı emeğin karşılığı kendisi belirlediği gibi, bazı bölgelerde dövme fiyatları sabit bir değerde tutulmuştur. Bu konuda en güvenilir kaynak ise; Ankara’da hizmette bulunan Ranez Tattoo, geçici dövmenin bir numaralı adresi olarak görülmektedir. Gerek öğrenci kesime, gerek çalışan kesime olsun her kesime sunulan geçici dövmeler uygun fiyatları ile dikkat çekmektedir. 

0 yorum:

Yorum Gönder