Dövme çalışmalarımızı incelemek için tıklayın => Ankara Dövme

29 Kasım 2016 Salı

Ankara'da Dövme Yapan Yerler

Son yıllarda insanlar kendilerini temsil edecek, bir resim veya yazıyı üzerinde taşımak isterler. Dövme denilen bu olay, gerek gençler arasında, gerek ise olgun insanlar arasında bir moda haline gelmiştir.

Dövmelerde en önemli konu; dövme ustasının yeteneği ile ilgilidir. Birçok usta görünümünde olan kişiler, müşterilerin istediği tarzda şekilleri yapmakta zorlanmaktadır. Türkiye’nin sadece belirli bölgelerinde bulunan gerçek dövmecilerden bir tanesi de Ankara Kızılay’da yer almaktadır.

Ankara'da Dövme Yapan Yerler

Ankara’da dövme ile uğraşan kişiler genelde Kızılay’da yer almaktadırlar. Bu konuda en ünlü ve en yetenekli isimler arasında yer alan Ranez Tattoo, bu ünü bu güne kadar memnuniyetini sağladığı müşteriler sayesinde elde etmiştir.

Müşteri memnuniyetine önem veren Ranez Tattoo, her keseye uygun fiyatları ve sağlık şartlarına uygunluğu kanıtlamış stüdyosu ile Kızılay’da müşterilerini beklemektedir.


Dövme yaptırmaya gitmeden önce kişiler Ranez tattoo’yu önceden aramalı, stüdyonun doluluk oranlarını öğrenmelerini tavsiye ederiz. Mutlaka rezervasyon talebi oluşturun, dövme taslağınızı önceden hazırlamanızı kesinlikle önerdiğimizi belirtmek isteriz.

0 yorum:

Yorum Gönder