Dövme çalışmalarımızı incelemek için tıklayın => Ankara Dövme

27 Kasım 2016 Pazar

Ankara Sincan Dövmeci

Ankara Sincan bölgesinde hizmete açılan Ranez Tattoo, uzun yıllar boyunca dövme sektöründe yer almış, profesyonel ekibi ile en iyi hizmeti müşterilerine sunma ilkelerine sahiptir.

Dövme salonları özenle dizayn edilmekle birlikte gerekli tüm steril çalışmalar yapımlı, kişilerin sağlık sorunlarına etki edecek herhangi bir malzeme kullanmamaya dikkat etmektedir. Kullanılan malzemeler ve dövme makinelerin tamamı orijinal olmakla dövme iğnelerinin tamamı ithal olarak temin edilmektedir.

Sincan bölgesinde yaşayan kişiler, istedikleri tarzda dövmeler yaptırmak istiyorlar ise; adreslerimiz bölümünde yer alan Kızılay’da bulunan Tattoo merkezime gelmeleri gerekmektedir.  İstenilen her tarz kalıcı dövmenin yapılabildiği gibi geçici dövme, dövme silimleri de profesyonelce yapılmaktadır.


Müşterilerin dikkat etmesi gereken önemli noktalardan birisi ise dövme yaptırmadan önce iyice düşünmeleridir. Ani bir kararla verilen bir dövme, vücut üzerinde bir ömür boyu taşınacaktır. Bu nedenle yaptırılacak olan dövme üzerinde iyi bir şekilde düşünülmeli, kişiliğinizi, görüşünüzü yansıtacak bir dövme üzerinde kararlar verilmelidir. Dövmenin yapılacağı stüdyo önceden incelenmeli, temizliği ve hijyenliği kontrol edilmelidir.

0 yorum:

Yorum Gönder